Salivuorot ja -varaukset

Tarkista myös (vuorot saleittain), ennen kuin ilmoitat salivarauksesi tekstiviestillä tai sähköpostitse.

Martti Komulainen 0500 748928 tai puheenjohtaja(at)casamba.fi

Varauskalenteri

Tanssivuorot kevät -18

Maanantai

17:00 - 18:00  West Coast Swing vapaavuoro
18:00 - 19:00  West Coast Swing jatko 2           Harri Kontulainen - Merja Mulari
18:00 - 19:00  Fortaleza                                    Anne Oikarinen
19:00 - 20:00  Bugg jatko                                   Harri & Merja
19:00 - 20:00  Soolotanssit                                Juha Maskonen
19:00 - 20:00  Parisalsa alkeisjatko                   Martti Komulainen - Lea Keränen
20:00 - 21:00  Lavatanssit alkeisjatko                Martti & Lea 

Tiistai
16:00 - 17:00  Show/Street 8-10v alkeet            Maija Nuortio
17:00 - 18:00  Kilpatanssit juniorit alkeet           Antti Oilinki - Noora Mursu
17:00 - 18:00  Flamenco vapaavuoro
18:00 - 19:00  Kilpatanssi lattarit aik.alkeet/E    Heli Hyvärinen
18:00 - 19:00  Arg.tango alk/alkeisjatko             Harri & Aila Toivanen
19:00 - 20:00  Kilpatanssi lat D-A                      Heli Hyvärinen
19:00 - 20:00  Fusku alkeisjatko                        Aila Toivanen
19:00 - 20:00  Arg.tango vapaavuoro
20:00 - 21:00  Bugg alkeet 2kk                          Aila Toivanen
20:00 - 21:00  Parisalsa jatko                            Harri Kontulainen

Keskiviikko
16:00 - 17:00  Tankotanssi alkeet                     Marja Kemppainen
17:00 - 18:00  Tankotanssi alkeisjatko              Marja Kemppainen
17:30 - 18:30  Parisalsa, opiskelijat alkeet        Harri & Merja
18:15 - 19:15  Tankotanssi jatko                        Marja Kemppainen
18:30 - 19:30  Fusku jatko(kuviot)                     Harri & Anu Karhunen
18:30 - 19:30  Kilpatanssi aik. alkeet/E   Nakertajan koulu,  Juha, Tarja ,Olli
19:30 - 20:30  Kilpåatanssi vakiot D-A    Nakertajan koulu,  Juha, Tarja, Olli
19:30 - 21:00  Foksi/Tango alk/alkeisjatko         Kai Tuomiranta
19:30 - 20:00  Bachat alkeet (uusi)                    Harri

Torstai
16:00 - 17:00  Kepparimix                                  Anu Komulainen
16:00 - 16:45  Lastentanssi 3-6                          Oona Ruokolainen
16:30 - 17:30  Valssit/Humpat alkeet                  Kai Tuomiranta
17:00 - 18:15  Gacelas                                       Anna Heikkinen
17:00 - 18:00  Show/Street 7-9v                         Laura Sainio
17:30 - 18:30  Tankotanssi alkeet/alkeisjatko     Helen Ronkainen
18:15 - 19:15  Soololattarit                                 Sari Komulainen
18:00 - 19:00  Show/Street yli 12v                      Laura Sainio
18:00 - 19:00  West Coast Swing alk.jatko         Harri &  Tiina Hosti
18:30 - 19:30  Tankotanssi jatko                         Helen Ronkainen
19:15 - 20:15                                        
19:00 - 20:00  Bachata (glub)                             Harri & Tiina
20:00 - 21:00  Kizomba / Urban kiz                    Harri & Tiina

Perjantai
16:00 - 17:00  Maarit & Outi
17:00 - 18:00  Mamacitas                                  Maarit Taarluoto - Outi Salmela

Sunnuntai
15:00 - 17:00  Fortaleza                                   Anne Oikarinen
17:00 - 18:00  Bugg alkeet/jatko      Tauno Korhonen - Maire Joutsenkoski-Korhonen
17:00 - 18:00  Parisalsa alkeet (uusi)                Harri & Merja
18:00 - 19:00  Foksi/fusku alkeisjatko               Tauno & Maire
18:00 - 19:00  Salsa rueda (uusi aika)               Harri & Merja
18:00 - 19:00  Lavalattarit                                  Martti & Lea
19:00 - 20:00  Flamenco jatko                           Minna, Tiina, Merja
19:00 - 20:00 
19:00 - 20:00  Wanha tango alkeisjatko            Martti & Lea
20:00 - 21:00  Tangot jatko                                Martti & Lea
20:00 - 21:00