Salivuorot ja -varaukset

Tanssivuorot syksy 2018. Lasten ja nuorten vuorot alkavat 13.8, aikuisten 27.8

Maanantai

17:00 - 18:00  Kilpatanssin alkeet, lapset          Noora Mursu - Oona Ruokolainen
17:00 - 18:00  Show / Street 9-11v alkeet         Anni Rautiainen - Suvi Rautiainen
18:00 - 19:00  Kizomba 2kk, Semba 2kk alkeet    Harri Kontulainen - Merja Mulari
18:00 - 19:00  Kilpatanssin jatko, lapset            Noora Mursu - Oona Ruokolainen                           19:00 - 20:00  West Coast Swing alkeet            Harri & Merja
19:00 - 20:00  Soolotanssit                                Juha Maskonen
19:00 - 20:00  Jive 2kk, Wanha Swing 2kk alkeet   Martti Komulainen - Lea Keränen
20:00 - 21:00  Lavatanssit alkeisjatko                Martti & Lea
20:00 - 21:00  West Coast Swing jatko              Harri & Merja

Tiistai
16:15 - 17:15  Show/Street 8-10v alkeet            Maija Nuortio
17:00 - 18:00  Lastentanssi 5-7v alkeet             Jonna Kämäräinen - Elsa Immonen
17:15 - 18:15  Fortaleza tekniikka                      Anne Oikarinen
18:00 - 19:00  Fusku alkeet                               Aila Toivanen
18:15 - 19:45  Kilpatanssi lattarit E - A              Heli Hyvärinen
19:00 - 20:00  Bugg alkeet                                Aila Toivanen
19:00 - 20:00  Parisalsa alkeet                          Mara & Lea
20:00 - 21:00  Argent.tango alkeisjatko             Aila Toivanen
20:00 - 21:00  Lavatanssi alkeet                        Mervi Marin, Lea, Mara

Keskiviikko

17:00 - 18:00  Show/Street 7-9v jatko               Laura Sainio
18:00 - 19:00  Show/Street 10-13v jatko           Laura Sainio
18:00 - 19:30  Salsa / rueda jatko                     Harri Kontulainen
19:00 - 20:15  Gacelas                                     Anna Heikkinen
19:30 - 21:00  ChaCha / Rumba Bolero alkeet   Kai Tuomiranta
19:30 - 21:00  Fusku / Bugg jatko                      Harri Kontulainen

18:30 - 19:30  Kilpatanssi aik. alkeet/E   Nakertajan koulu,  Juha, Tarja ,Olli
19:30 - 20:30  Kilpatanssi vakiot D-A    Nakertajan koulu,  Juha, Tarja, Olli

Torstai

17:00 - 18:00  Tankotanssi harjoittelu                 Ei ohjausta
18:00 - 19:00  Lava ChaCha alkeisjatko            Harri &  Tiina Hosti
19:00 - 20:00  Bachata Dominica alkeisjatko     Harri & Tiina
20:00 - 21:00  Urban kiz alkeisjatko                   Harri & Tiina

Perjantai
16:00 - 17:00  Maarit & Outi
17:00 - 18:00  Mamacitas                                  Maarit Taarluoto - Outi Salmela

Sunnuntai
14:00 - 16:00  Fortaleza                                   Anne Oikarinen
16:00 - 17:00  Bugg alkeet/jatko                       Tauno Korhonen -
17:00 - 18:00  Yhteisö projekti, foksi, fusku      Harri & Merja
17:00 - 18:00  Foksi/fusku alkeisjatko               Tauno &
17:00 - 18:00  Lastentanssi 6-9v alkeet            Elsa Immonen - Jonna Kämäräinen
18:00 - 19:00  Yhteisöprojekti Salsa                  Harri & Merja
18:00 - 19:30  Wanha Tango alkeisjatko           Martti & Lea
18:00 - 19:00  Mamacitas                                  Maarit & Outi
19:00 - 20:30  Flamenco jatko                           Minna, Tiina, Merja
19:00 - 20:00  Mamacitas Duo
19:30 - 21:00  Hidas valssi 2kk alk.jatk, lavalatttarit 2kk jatko   Martti & Lea

 

Tarkista myös VUOROT SALEITTAIN ennen kuin ilmoitat salivarauksesi tekstiviestillä tai sähköpostitse.

Martti Komulainen 0500 748928 tai puheenjohtaja(at)casamba.fi

Varauskalenteri

VUOROT SALEITTAIN

PDF-tiedostoVuorot saleittain 2018syksy.pdf (78 kB)