Hallinto ja yhteystiedot

Puheenjohtaja

esiintymisvastaava
kotisivuvastaava
tiedotus- ja markkinointivastaava

jäsenrekisterin ylläpitäjä

STUL kokousedustaja

talouden- ja kassanhoitaja varahlö

kilpajaosto vastaava

Maarit Taarluoto puheenjohtaja@casamba.fi
040 0316949

 

Varapuheenjohtaja, talouden- ja kassanhoitaja

Susel kokousedustaja

lavajaostovastaava
Martti Komulainen martti.komulainen@luukku.com

0500 748928

 

Sihteeri

varauskalenterin ylläpitäjä
Minnamari Tiikkaja sihteeri@casamba.fi

0505373267

 

Jäsen

tiedotus- ja markkinointivastaava
kotisivuvastaava

facebook vastaava

talouden- ja kassanhoitaja varahlö

lavajaostovastaava
Merja Mulari merja.mulari@elisanet.fi

040 820 0974

 

Jäsen

lapsi- ja nuorisovastaava, tähtiseuravastaava

Kainuun Liikunnan kokousedustaja
Outi Salmela lapsetjanuoret@casamba.fi
040 1306165

 

Jäsen

lavajaostovastaava
Timo Haataja haatatimo@gmail.com

0405216422

 

Jäsen

Hannu Korhonen hannu.korhonen@hotmail.com

0451397434

 

Jäsen

Kainuun Liikunnan kokousedustaja
Kai Tuomiranta kai.tuomiranta@luukku.com

044 3510525